O nás

Spoločnosť CRANEX , s.r.o. bola založená v roku 1999. Hlavným predmetom činnosti sú prípravné práce k realizácii stavby, uskutočňovanie stavieb a ich zmien dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, žeriavnicke práce. Zoznam činností, ktoré naša firma poskytuje, aj s ich podrobnejším popisom, môžete nájsť na tejto stránke v sekcii portfólio.

Naša spoločnosť disponuje kvalifikovanými pracovníkmi, ktorých odborný štandard sa udržiava a zvyšuje pravidelnými školeniami, ako aj samotnou realizáciu stále nových a úspešných projektov. Pre svojich zamestnancov tiež vytvárame vhodné podmienky pre svoj osobný rast.

Odborná spôsobilosť
Našu odbornú spôsobilosť dokladujeme živnostenským listom, výpisom z Obchodného registra, ako aj odbornými certifikátmi. O odbornosti našej firmy doplňujú obraz aj referencie realizovaných projektov.

História
Spoločnosť CRANEX, s.r.o., bola založená v roku 1999. Na stavebnom trhu sme pôsobili prostredníctvom spoločnosti MONOPOL – trade s.r.o., z ktorej sme sa postupom času pretransformovali na CRANEX, s.r.o.

Za toto obdobie sa firma stabilizovala na Slovenskom stavebnom trhu a získala si svojou kvalitou a pružnosťou veľa dlhodobých zákazníkov.
prípravné práce k realizácii stavby

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Poslanie
Hlavným poslaním našej spoločnosti je realizácia vybraných stavebných prác, na ktoré sa špecializujeme už od začiatku našej činnosti.